FC Dinamo Schaffhausen : FC Turbenthal 3:0

Uvjerljivom pobjedom nad FC Turbenthal (3:0) momčad FC Dinama iz Schaffhausena osigurala je ulazak u treću ligu.

Iako preostaju jos 2 kola do kraja prvenstva, razlika od 8 bodova ispred drugoplasirane momčadi omogućuje siguran ulazak u treću ligu. Što se same utakmice tice, možemo reći da su igrači Dinama dominirali terenom u oba poluvremena. Rezultat je mogao biti još bolji, ali je trener Ilija Ljuština radije “štedio” svoje igrače nakon što je postigao dva gola, te su igrali defenzivno. Pri kraju drugog poluvremena ušao je i drugi trener i igrač Rajan Pajnogač te je pripremio jedan efektan napad koji je rezultirao pogodkom Tomislava Pajnogača u 85. minuti i konačnim rezultatom od 3:0. Napomenimo još na kraju da se na tribinama stadiona Breite okupilo oko stotinjak navijača te da su na kraju igrači ulazak u treću ligu proslavili šampanjcem. Veliku zaslugu za to svakako ima i predsjednik SD Dinamo Milan Zebčević.

Ivan Ivić

dinamo momcad

Ilija Ljuština je dva puta zatresao protivničku mrežu.

Treći gol zabio je Tomislav Pajnogač, nakon uspješno dodane lopte Rajana Pajnogača.

Tomislav Pajnogač je bio dobro pokriven cijelu utakmicu.

Saša Hrgović suvereno je vladao sredinom terena.