Malonogometni turnir u Domat-Emsu (GR)

U subotu, 22. siječnja, u športskoj dvorani Vial, u Domat/Emsu, u blizini Chura, u organizaciji Hrvatske zajednice GR i FC Croatia 92 Chur, odigran je ovogodišnji memorijalni turnir Marijan Matić. Na ovom tradicionalnom zimskom dvoranskom turniru sudjelovale su ove godine 25 momčadi, koje su se natjecale u 2 kategorije: aktivni – 16 ekipa i seniori 9 ekipa. Turnir već godinama ima i međunarodni karakter, jer redovito sudjeluje jedna momčad iz Hrvatske a i ekipe iz bližeg europskog susdjedstva, ovaj put iz Kneževine Lichtenstein.

U kategoriji aktivnih, slavila je momčad gostiju iz Lichtensteina, Gerster Transporte, svladavši u finalu vrlo mladu ekipu Nevoljica iz Chura, 2:0.U borbi za 3. mjesto, nakon vrlo izjednačene borbe, slavila je momčad MNK Troglav Livno iz Züricha, koja je u malom finalu pobijedila momčad Black Panthers.
Konačni poredak u kategoriji aktivni:
1. mjesto: Gerster Transporte
2. mjesto: Nevoljica
3. mjesto: MNK Troglav Livno
4. mjesto: Black Panthers

Prvo mjesto: Gerster Transporte

U kategoriji aktivnih ove je godine slavila ekipa Nevoljica, koja je u finalom, vrlo izjednačenom susretu, pobijedila ekipu Blaževac. Treće mjesto pripalo je ekipi Dinamo Turić iz Zagreba, prošlogodišnjim pobjednicima, koji su slavili nad ekipom domaćina FC Croatia 92 II iz Chura.
Konačni poredak u kategorija seniori:

1. mjesto: Nevoljica
2. mjesto: Blaževac
3. mjesto: Dinamo Turić Zagreb
4. mjesto: FC Croatia 92 Chur II

Prvo mjesto: Nevoljica

Za najboljeg igrača u kategoriji seniora proglašen je Zoran Brnić, član pobjedničke ekipe Nevoljica, a za najboljeg igrača i najuspješnijeg strijelca Agim Zeqiri iz momčadi Gerster Transporte. Organizatori su ove godine dodijelili, po prvi put,  i nagrada za fair-play Fair-Play Award Zvonko Marojević. Nagrada je pripala ekipi FC Croatia 92 Chur II . Turnir je i u svom 19. izdanju  bio vrlo dobro organiziran a organizatori vec sada najvaljuju i jubilarni, 20. malonogometni turnir Marijan Matić, na istom mjestu i u isto vrijeme sljedeće godine!