Hrvatski nogometaš, džoker s klupe, odveo Lugano u Europsku ligu!

Kakvo ludilo u Ticinu! FC Lugano odigrao neriješeno 3:3 protiv Grasshoppers. Svaki gol tijekom utakmice ispremješao je tabelu. Na kraju ovog ludila jedno je jasno: Lugano će sljedeću sezonu igrati u Europskoj ligi! I to zahvaljujući mladom Varaždincu Petru Brleku, koji je samo dvije minute nakon njegove zamjene Luganu donio iznimno važnan bod (a time i nekoliko milijuna u kasi). Grasshoppers Club Zürich, koje je kratko vrijeme vodio Tomislav Stipić, se oprašta od Super lige. Uspjeli su stabilizirati igru nakon slabog prvog poluvremena, ali onda se u 86 minuti pojavljuje Petar Brlek i zabija za konačnih 3:3 te ruši san o oproštajnoj pobjedi GC-a. (ii)