Petar Pušić zabio je dva gola za pobjedu Grasshoppersa protiv vodećih Young Boys

Petar Pušić zabio je dva gola za pobjedu Grasshopper Club Zürich protiv vodećih Young Boys. Inače, pobjeda Young Boysa bila bi dovoljna da YB proslavi svoj peti naslov prvaka u posljednjih šest sezona. Petar Pušić i njegova ekipa pomrsili su im račune. Petar je zabio važan gol iz jednog kontranapada u 41. minuti, a kasnije je uspješno realizirao i penal u 65. minuti za konačnu pobjedu od 4:1. Nakon poraza momci iz Berna moraju pričekati. Sljedeća prilika za naslov prvaka slijedi u nedjelju protiv FC Luzerna.
Ovaj uspjeh važan je i za samopuzdanje Petra Pušića, koji se nakon preležane korone mjesecima borio da opet dođe u prijašnju formu. Zadnjih nekoliko utakmica pokazuju da je na pravom putu.