Plan takmičenja HKSS-a za 2008.

Plan takmičenja HKSS za 2008. godinu. Termini održavanja Kupa, pojedinih turnira, kuglačkog bala i ostali termini nalaze se pri dnu stranice.

PLAN TAKMIČENJA ZA PRVU LIGU
1. kolo AGRAM Subota 12.01.2008. Nedjelja 13.01.2008.
14:00-16:30 Zrinski 10:00-12:30
Panonija
16:30-19:00
Agram 12:30-15:00
Ajduk
19:00-21:30
V.Velebita
2. kolo
AJDUK Subota 19.01.2008. Nedjelja 20.01.2008.
14:00-16:30 Agram 10:00-12:30 V.Velebita
16:30-19:00 Ajduk 12:30-15:00 Zrinski
19:00-21:30
Panonija
3. kolo PANONIJA Subota 16.02.2008. Nedjelja 17.02.2008.
14:00-16:30 V.Velebita 10:00-12:30 Zrinski
16:30-19:00 Panonija 12:30-15:00 Agram
19:00-21:30
Ajduk
4. kolo
ZRINSKI Subota 23.02.2008. Nedjelja 24.02.2008.
14:00-16:30 Panonija 10:00-12:30 Ajduk
16:30-19:00 Zrinski 12:30-15:00 V.Velebita
19:00-21:30
Agram
5. kolo V.VELEBITA Subota 01.03.2008. Nedjelja 02.03.2008.
14:00-16:30 Ajduk 10:00-12:30 Agram
16:30-19:00 V.Velebita 12:30-15:00 Panonija
19:00-21:30
Zrinski
6. kolo
AGRAM Subota 06.09.2008. Nedjelja 07.09.2008.
14:00-16:30 Zrinski 10:00-12:30 Panonija
16:30-19:00 Agram 12:30-15:00 Ajduk
19:00-21:30
V.Velebita
7. kolo
AJDUK Subota
13.09.2008. Nedjelja 14.09.2008.
14:00-16:30 Agram 10:00-12:30 V.Velebita
16:30-19:00 Ajduk 12:30-15:00 Zrinski
19:00-21:30
Panonija
8. kolo
PANONIJA Subota
20.09.2008. Nedjelja 21.09.2008.
14:00-16:30 V.Velebita 10:00-12:30 Zrinski
16:30-19:00 Panonija 12:30-15:00 Agram
19:00-21:30
Ajduk
9. kolo
ZRINSKI Subota 18.10.2008. Nedjelja 19.10.2008.
14:00-16:30 Panonija 10:00-12:30 Ajduk
16:30-19:00 Zrinski 12:30-15:00 V.Velebita
19:00-21:30
Agram
10. kolo
V.VELEBITA Subota 08.11.2008. Nedjelja 09.11.2008.
14:00-16:30 Ajduk 10:00-12:30 Agram
16:30-19:00 V.Velebita 12:30-15:00 Panonija
19:00-21:30
Zrinski
PLAN TAKMIČENJA ZA DRUGU LIGU
1. kolo ZAGREB Subota 12.01.2008. Nedjelja 13.010.2008.
14:00-16:30 Croatia Z 10:00-12:30 Croatia B
16:30-19:00 Zagreb 12:30-15:00 Gorica
19:00-21:30 Panonija II
2. kolo PANONIJA II Subota 19.01.2008. Nedjelja 20.01.2008.
14:00-16:30 Zagreb 10:00-12:30 Gorica
16:30-19:00 Panonija II 12:30-15:00 Croatia Z
19:00-21:30 Croatia B
3. kolo CROATIA B Subota 16.02.2008. Nedjelja 17.02.2008.
14:00-16:30 Panonija II 10:00-12:30 Croatia Z
16:30-19:00 Croatia B 12:30-15:00 Zagreb
19:00-21:30 Gorica
4. kolo GORICA Subota 23.02.2008. Nedjelja 24.02.2008.
14:00-16:30 Croatia B 10:00-12:30 Zagreb
16:30-19:00 Gorica 12:30-15:00 Panonija II
19:00-21:30 Croatia Z
5. kolo CROATIA Z Subota 01.03.2008. Nedjelja 02.03.2008.
14:00-16:30 Gorica 10:00-12:30 Panonija II
16:30-19:00 Croatia Z 12:30-15:00 Croatia B
19:00-21:30 Zagreb
6. kolo ZAGREB Subota 06.09.2008. Nedjelja 07.09.2008.
14:00-16:30 Croatia Z 10:00-12:30 Croatia B
16:30-19:00 Zagreb 12:30-15:00 Gorica
19:00-21:30 Panonija II
7. kolo PANONIJA II Subota 13.09.2008. Nedjelja 14.09.2008.
14:00-16:30 Zagreb 10:00-12:30 Gorica
16:30-19:00 Panonija II 12:30-15:00 Croatia Z
19:00-21:30 Croatia B
8. kolo CROATIA B Subota 20.09.2008. Nedjelja 21.09.2008.
14:00-16:30 Panonija II 10:00-12:30 Croatia Z
16:30-19:00 Croatia B 12:30-15:00 Zagreb
19:00-21:30 Gorica
9. kolo GORICA Subota 18.10.2008. Nedjelja 19.10.2008.
14:00-16:30 Croatia B 10:00-12:30 Zagreb
16:30-19:00 Gorica 12:30-15:00 Panonija II
19:00-21:30 Croatia Z
10. kolo CROATIA Z Subota 08.11.2008. Nedjelja 09.11.2008.
14:00-16:30 Gorica 10:00-12:30 Panonija II
16:30-19:00 Croatia Z 12:30-15:00 Croatia B
19:00-21:30 Zagreb
Kup 2008. 1. kolo 09./10.02.2008. Turniri Ajduk 04.-11.05.2008.
2. kolo 08./09.03.2008. HKSS TDD 01.-08.06.2008.
1/2 finale 29./30.03.2008. Kuglački bal 29.11.2008.

05./06.04.2008.

Finale 25./26.10.2008. Godišnji zbor 13.12.2008.
e-max.it: your social media marketing partner

Podijelite ili upišite komentar.