Stolnotenisač Filip Karin uspješan na prvenstvu u Portu

U subotu i nedjelju, 28. i 29. ožujka 2015. održano je u Portu kod Biela prvenstvo Švicarske u stolnom tenisu. Mladi hrvatski stolnotenisač Filip Karin, o koje smo već pisali (vidi link), bio je uspješan i na ovom natjecanju. Osvojio je zlato u mixu i bio drugi u igri parova, a onda je suvereno, sa samo jednim izgubljenim setom, osvojio pojedinačno zlato i postao prvak Švicarske do 18 godina. Sljedeći vikend u Kirchbergu igra polufinale rangliste turnir najboljih 16 u Švicarskoj, a potom putuje na jaki međunarodni turnir u Metzu u Francuskoj.

Kruna ove sezone trebalo bi biti Europsko juniorsko prvenstvo koje se održava sredinom srpnja u Bratislavi.